Hikayemiz

Kahve & Biz

2021 yılında Kayseri’de açtığımız BEBEK LOUNGE ile başlayan mağaza serüvenimizde,

Türkiye genelinde geleneksel take-away kahve mağazaları oluşturma hayaliyle işe koyuldu. Bu mekânlar, yüksek kalitede kahve servis edilen ve civardaki herkesin bir araya gelebileceği yerler olacaktı.

Öncelikle BEBEKLAB Kahve & Kokteyl Bar mağazasıyla yola koyulduk. Ve işe yaradı! Hiç bir zaman büyük bir şirket olmayı düşünmedik; hatta bugün bile kendimizi yeni bir şirket olarak görüyoruz. Her seferinde bir kahve, bir müşteri ve bir mağaza olarak ilerledik ve her zaman yaptığımız işte en iyisi olmayı denedik. Tüm kazancımızı tekrar işimize yatırdık ve büyük bir güç ve kararlılıkla devam ederek işimizi bu şekilde geliştirdik. Misafirlerimizin içecek denilince akıllarına gelen ilk yer olmak, geldiklerinde hak ettikleri değeri görüp, mutlu olmalarını sağlamak, lezzetlerimizi deneyimleyip, memnuniyet içerisinden mekandan mutlu ayrılmalarını sağlamak en büyük önceliğimiz. Hedefimiz oluşturduğumuz bu memnuniyet ile misafirlerimizin arada sırada uğradıkları bir kafe olarak değil, her fırsatta gelmek isteyecekleri bir mekan olmaktı. Stratejimizi büyük porsiyon, hızlı servis ve iyi hizmet üzerine kurgulandı. Yıllardır edindiğimiz tecrübelere dayanarak, herkesin hak ettiği hizmeti hakkı olan fiyat ile buluşturma kararı ile ilerliyoruz. Lüks olarak adlandırılan bu kavramların herkes tarafından ulaşılabilir olması, bizim için büyük önem taşıyordu. Kısa bir zaman içerisinde de gelen konuklarımız tarafından fark edildik. Hedeflediğimiz gibi müdavimlerimiz olmaya başladı. Şimdi ise daha geniş kitlelere ve farklı şehirlerde hedeflerimizi aktarmaya devam etmek istiyoruz.

+

Pozitif Geribildirim

...

Sayısız Kahve

KAHVEMİZİ KENDİMİZ KAVURUYORUZ

Kahvenin insanları ve kıtaları birbirine bağlayan bir kültür olduğuna inanıyoruz. Kendimize bu kültürü en iyi şekilde yaymak gibi bir misyon edindik. Farkımızda buradan kaynaklanıyor çünkü amacımız en iyi tada ulaşmak ve bunu en iyi ve doğru bir şekilde sunmak.

Kahvelerimizi yeşil çekirdek olarak dünyanın en iyi kahve yetiştiren bölgelerinden alıyor ve kendimiz kavuruyoruz. Kendimizi öncelikle Coffee Roaster yani kahve kavurucu olarak tanımlıyoruz. Her kahve çekirdeği için farklı kavurma teknikleri deneyerek en iyi tadı yakalamaya çalışıyor ve kendi özel harmanlarımızı oluşturuyoruz. Özellikle kavurma teknikleri ile ilgili çok özenli çalışıyor ve sürekli yeni denemelerle en iyiyi yakalamayı amaçlıyoruz. Herkesin damak tadına hitap edecek kahveyi yaratmaktan ziyade kendi sevdiğimiz ve bizi içtiğimizde mutlu eden tatlar yaratmaya odaklandık. Kahvelerin en doğru yöntemlerle hazırlanması bizim için çok önemli.

Hedefimiz adım adım kendimize belirlediğimiz amaçlar doğrultusunda BEBEKLAB markasını tanıtmak ve kahvemizi kalitesiyle diğerlerinden ayrıştırmak. Gelecekte ise amacımız kahve konusunda sadece ticari olarak değil sosyal projeler çerçevesinde de çalışmak. Uygun ve adil koşullarda üretilmiş kahveyi, doğrudan üreticiler ile birlikte çalışarak siz kahve severlerin beğenisine sunmak en büyük arzumuz.